MÖBLER / Bord / Piedestal 6481076
nr 648 1076
Piedestal
Asien, trä, höjd: 61
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
450 kr
måndag 19 juli 2010
kl 19:44:35
300 kr
300 kr
400 kr
400 kr